У Великій Британії опублікували результати парламентських виборів

10 червня 2017, 01:56
699
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Явка виборців склала 68,7%

Консервативна партія Великої Британії на чолі з прем'єр-міністром Терезою Мей перемогла на дострокових парламентських виборах у Великобританії, повідомляє Sky News

Партія отримала 318 місць у 650-місцевій палаті громад.

Лейбористська партія Великої Британії за підсумками підрахунку даних по всіх виборчих округах отримала 262 мандата, а Шотландська національна партія - 35, зазначає телеканал.

За інформацією Sky News, четверту сходинку посіла Ліберально-демократична партія, яка отримала 12 місць у британському парламенті. Інші партії і незалежні кандидати отримали 23 місця.

Явка виборців склала 68,7%, відзначає телеканал.

Через те, що ні одна партія не набрала більше половини мандатів, то виникла ситуація "підвішеного парламенту" і необхідність створення коаліцій.

Нагадаємо, дострокові парламентські вибори у Великій Британії відбулися 8 червня. Партія Терези Мей втратила більшість у парламенті, набравши менше половини голосів. У минулому скликанні у Консервативної партії Великої Британії було 330 голосів.

Тереза Мей після зустрічі з королевою Великої Британії Єлизаветою II заявила, що сформує коаліцію з Демократичною юніоністською партією Північної Ірландії, яка дозволить забезпечити консерваторам недостатню кількість місць у британському парламенті.