У Великобританії міністр з питань Brexit Девід Девіс пішов у відставку

9 липня 2018, 02:27
833
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністр із питань Brexit Девід Девіс

Глава Міністерства з питань Brexit Великобританії Девід Девіс пішов у відставку.

Його відставка відбулася через кілька днів після того, як прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей забезпечила підтримку свого кабінету стосовно її плану Brexit'а, незважаючи на заяви прихильників Brexit'а про те, що він занадто "м'який", передає BBC.

Причини відходу у відставку однієї з ключових фігур британського уряду поки невідомі. Джерело Reuters повідомило, що приводом для цього рішення стали результати переговорів в резиденції Чекерс, де британським Кабміном узгоджувалися умови виходу Великої Британії з Європейського союзу.


Нагадаємо, що раніше під час 12-годинної зустрічі Кабінету міністрів Великої Британії англійський уряд підписав план створення вільної торгової зони між Англією і ЄС, яка буде стосуватися промислової і сільськогосподарської продукції.

Серед деяких прихильників більш жорсткого Brexit'а план прем'єр-міністра Терези Мей викликав обурення через те, що, на їхню думку, така стратегія залишає країну в колишній залежності від Євросоюзу.

7 липня британське видання The Times повідомило, що главі Міністерства закордонних справ Великобританії Борису Джонсону разом з іншими представниками Кабміну загрожує звільнення в разі підриву плану прем'єр-міністра Терези Мей щодо виходу країни з Європейського союзу.