Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Під час зіткнень в Афінах постраждали три людини, 35 затриманих

7 грудня, 05:22
123
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Поліція повідомила, що в Афінах було затримано 35 осіб

Під час зіткнень з правоохоронцями учасників мітингу, присвяченого річниці вбивства 15-річного підлітка поліцейським, поранення отримали три людини, повідомляє AP.

Як зазначається, двоє постраждалих - співробітники поліції.

"Протестувальники в Афінах створили величезну палаючу барикаду і закидали ОМОН коктейлями Молотова, феєрверками і камінням. Також протестувальники підпалили машину. Поліція відповіла сльозогінним газом і водяною гарматою", - йдеться в повідомленні.

Поліція повідомила, що в Афінах було затримано 35 осіб.

Як зазначається, грецька поліція залучила до заходів щодо посилення безпеки в центрі Афін більш ніж 2500 працівників. Також була закрита головна станція метро на центральній площі Синтагма.

Хода була присвячена 10-річчю вбивства поліцейським 15-річного підлітка Алексіса Грігоропулоса в районі Екзархія.Нагадаємо, що у 2008 році Алексіс Грігоропулос був серед підлітків, які намагалися блокувати поліцейську машину в Афінах. Двоє правоохоронців вийшли з автомобіля, один з них кинув світлошумову гранату, інший, за його словами, зробив попереджувальні постріли в повітря. Одна куля, як заявив поліцейський, потрапила рикошетом підліткові у груди. Однак свідки заявили, що поліцейський прицілився й вистрілив у хлопця. На думку суду, вбивство було навмисним.

Поліцейського, який випустив кулю засудили до довічного ув'язнення. Згідно з вердиктом суду присяжних, 39-річний офіцер поліції Епамінондас Корконеас навмисно застрелив Алексіса Грігоропулоса. Другий поліцейський отримав термін за співучасть у злочині.