У Трампа відхрестилися від фінансиста Пейджа, замішаного у зв'язках з Путіним

26 вересня 2016, 09:24
1448
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У штабі Трампа відхрестилися від Пейдж, але не виключили його співпрацю з Кремлем

Голова виборчого штабу кандидата-республіканця на президента США Дональда Трампа Келліен Конвей заявила, що фінансист Картер Пейдж, тривалий час працював у Москві, більше не співпрацює з ними

За словами голови штабу в коментарі CNN, Пейдж більше не є радником з національної безпеки та у міжнародних справах республіканського штабу і його більше не допускають на брифінги з відповідних питань.

Конвей підкреслила, що якщо Пейдж і спілкується з російськими властями, то це ніяк не пов'язано з виборчою кампанією Трампа.

Раніше повідомлялося, що Пейдж пов'язаний з Росією і виступає з критикою європейських і американських санкцій відносно РФ.

Пізніше стало відомо про розслідування американськими спецслужбами співпраці Пейдж з Кремлем.


Трамп призначив Пейджа радником з питань зовнішньої політики в березні 2016 року. Пейдж, колишній інвестиційний банкір, який працює в Москві в американському інвестиційному банку Merryll Lynch, де консультував найбільші російські енергетичні компанії, які зараз знаходяться під американськими санкціями.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше