У столиці Вірменії близько ста демонстрантів увірвалися до студії Громадського радіо

14 квітня 2018, 16:44
477
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Група демонстрантів розташувалася в одній зі студій радіо і вимагають вийти в ефір

У Єревані (Вірменія) учасники ходи проти висунення на посаду прем'єр-міністра країни Сержа Саргсяна увірвалися до будівлі Громадського радіо Вірменії з вимогою виступити в прямому ефірі.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Після рішення ради Республіканської партії про затвердження Саргсяна кандидатом на посаду прем'єра демонстранти, що перебувають з минулої п'ятниці на площі Франції в Єревані, вирішили організувати ходу центральними вулицями міста.

Поліцейські, які охороняють будівлю Громадського радіо, не змогли перешкодити близько сотні демонстрантів проникнути в будівлю. Один із працівників поліції дістав зброю, але не став її застосовувати.

Група демонстрантів розташувалася в одній зі студій радіо. Дії демонстрантів очолює депутат парламенту Вірменії, керівник фракції Єлк Нікол Пашинян, який вимагав прямого ефіру.

За даними видання Новини Вірменії, учасники мітингу також перекрили рух у центрі Єревана біля площі Франції. Акція проти прем'єрства Саргсяна триває вже близько 19-ти годин.

Як відомо, лідери протестів у Вірменії обіцяли провести демонстрацію біля будівлі, де очікується призначення Саргсяна прем'єром. Раніше двоє опозиційних депутатів принесли до будівлі парламенту димові шашки. Опозиціонери підпалили їх на парламентській трибуні, висловивши таким чином протест проти планів Сержа Саргсяна стати главою уряду.