У Стокгольмі чоловік влаштував пожежу в посольстві Португалії та втік

5 квітня 2018, 18:02
144
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пожежа в посольстві Португалії в Стокгольмі

У центрі столиці Швеції Стокгольмі чоловік влаштував підпал у будинку, де знаходяться посольства Португалії, Тунісу, Аргентини та Бельгії, в результаті 14 осіб отримали незначні травми.

Як повідомляє The Local, інцидент стався в середу вдень, 4 квітня. Чоловік після того, що сталося, зник з місця події, одна пізніше був затриманий поліцією. Його особа та мотиви не розкриваються.

Міністр закордонних справ Португалії Аугусту Сантуш Сілва повідомив, що пожежа в будівлі, цілком ймовірно, була "ізольованим актом", який почав "обурений" гість посольства Португалії, і ніяк не пов'язаний з тероризмом.

За словами міністра, чоловік близько 50 років прийшов до посольства і почав безладно говорити іспанською та англійською, очевидно, посилаючись на можливі проблеми торгівлі людьми в Португалії.

"Він зажадав поговорити з особою, відповідальною за консульський відділ посольства. Але до початку розмови, влаштував пожежу і втік", - сказав Сантуш Сілва.

Нагадаємо, що 19 березня у консульстві Малі в Барселоні (Іспанія) малієць взяв в заручники жінку, але після переговорів звільнив її і здався поліції.