У США запустили в серійне виробництво новий штурмовик Scorpion

21 жовтня 2016, 14:07
Американська компанія Textron Airland запустила в серійне виробництво новий штурмовик Scorpion, повідомляє The Wall Streeet Journal

Компанія є одним з найбільших в світі виробник літаків бізнес-класу, на розробку Scorpion у неї пішло менше двох років. Вартість літака в порівнянні з продукцією гігантів військового авіапрому буде невелика - близько $ 20 млн.

Відео дня

Так як Scorpion був розроблений компанією самостійно, із залученням лише власних коштів, найближчим часом він буде випускатися невеликими партіями. WSJ пише, що в даний час у компанії немає укладених контрактів на постачання штурмовика, однак, до нього проявили інтерес кілька потенційних покупців на Близькому Сході.

Раніше, інтерес до Scorpion виявляв і Пентагон. Літак, крім прямих функцій штурмовика ВПС, може також використовуватися для навчання пілотів.

Читайте також в розділі:

Раніше, командування ВПС США почало розробку вимог до нового штурмового літака А-Х, який повинен замінити застарілі A-10 Thunderbolt II.

Очікується, що списання використовуваних штурмових літаків A-10 відбудеться в 2022 році і їх, окрім нового штурмовика, замінять новими багатофункціональними винищувачами F-35 Lightning II.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X