У США заявили про готовність використовувати всі варіанти відповідей на кібератаки

18 квітня, 08:58
157
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

США вибрали агресивний підхід, щоб захистити інфраструктуру виборів

Уряд США розглядає всі варіанти відповіді на можливі кібератаки, заявила міністр внутрішньої безпеки країни Кіртсен Нільсен, пише Голос Америки.

"США має цілий спектр варіантів відповісти, як відкрито, так і таємно, і ми використовуємо їх всі, щоб викрити зловмисні дії, покарати за них і не допустити майбутніх ворожих заходів в кіберпросторі", - сказала вона на конференції з питань кібербезпеки.

Нільсен додала, що втручання в кіберпростір більше не залишиться без наслідків.

"Ми не будемо терпіти крадіжок нашою інформації, даних, інновацій та ресурсів. І ми не потерпимо втручання, яке націлене в саме серце нашої демократії", - підкреслив міністр.

Вона додала, що відомство робить все для того, щоб не допустити нових втручань у вибори в США з боку Росії або інших країн.

"Ми не можемо дозволити цьому повторитися і саме тому Міністерство внутрішньої безпеки США вибрало агресивний підхід, щоб захистити нашу інфраструктуру виборів", - резюмувала Нільсен.

Нагадаємо, 15 березня Міністерство внутрішньої безпеки США і ФБР заявили, що уряд Росії причетний до організації серії кібератак на системи критичної інфраструктури США.

Раніше директор з кібербезпеки Міністерства внутрішньої безпеки США Жанетт Манфра заявила, що під час президентських виборів в 2016 році російські хакери отримали доступ до списку американських виборців.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися