У США вийде книга про Трампа від анонімного «учасника опору» в адміністрації

23 жовтня 2019, 15:08

У листопаді в США вийде нова книга A Warning анонімного автора про президентство Дональда Трампа.

Книга A Warning (Попередження) буде випущена 19 листопада видавництвом Twelve.

Як пише CNN, автор — та сама особа, яка в 2018 році написала викривальну статтю про адмніністрацію Трампа для New York Times, стверджуючи, що є частиною «опору» всередині уряду.

Відео дня

У цій статті автор писав, що багато чиновників в Білому домі саботують рішення Трампа, намагаючись мінімізувати негативні наслідки його політики.

«Це безпрецедентний закулісний портрет президентства Трампа від анонімного високопоставленого співробітника уряду», — стверджує видання в анонсі книги.

Видавництво Twelve повідомило, що автор відмовився від гонорару і має намір пожертвувати належну йому суму для потреб неурядових організацій, «які борються за права вільної преси».

«Для мене велика честь опублікувати цю книгу. Це серйозний матеріал і серйозне попередження щодо наслідків політики нашого президента», — завив глава видавництва Шон Десмонд.

Прес-секретар президента Стефані Грехем вже прокоментувала анонс книги.

«Потрібна залізна переконаність у своїй правоті і навіть хоробрість, щоб написати цілу книгу анонімно», — уїдливо зазначила вона.

CNN пише, що погляди, відображені в книзі, можливо належать численним високопоставленим чиновникам в адміністрації, включно з тими, хто боїться говорити що-небудь публічно.

Директор з реклами видавництва Пол Самуельсон відмовився коментувати, чи є автор чинним членом адміністрації Трампа.

У 2018 році американський журналіст-розслідувач, член редколегії газети The Washington Post Боб Вудворд випустив книгу про президента Трампа і його адміністрації під назвою Страх: Трамп в Білому домі.

У книзі йдеться про те, що підлеглі Трампа вважають свого боса недоумкуватим. Автор наводить слова чинного глави апарату Білого дому Джона Келлі, який назвав Трампа «ідіотом» і «зірвався з петель».

А тодішній міністр оборони Джеймс Меттіс, за словами Вудворда, сказав, що інтелект президента знаходиться на рівні «п'яти- або шестикласника».

Показати ще новини
Радіо NV
X