У США випустили монету з нагоди майбутньої зустрічі Трапма з Кім Чен Ином

22 травня 2018, 06:39
180
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Монета також зображує Трампа і Кіма, "які дивляться один на одного, немов вони рівноправні"

Фото: Jim Acosta via Twitter

Американська адміністрація випустила пам'ятний знак у вигляді монети без номіналу з нагоди запланованої на 12 червня зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина, передає Vox.

"Уряд США випустив офіційну пам'ятну монету до саміту президента Дональда Трампа з Кім Чен Ином, що ще не відбувся", - повідомляє видання.

На монеті з одного боку міститься зображення профілів президента США Дональда Трампа і північнокорейського лідера Кім Чен Ина.

"Дизайн - це частина проблеми. Офіційна американська монета зображує ким Чен Ина як "верховного лідера", в той час як його режим зараз утримує щонайменше 120 тис. людей в концтаборах і серед політично ув'язнених", - наголошується в публікації.

Монета також зображує Трампа і Кіма, "які дивляться один на одного, немов вони рівноправні - саме такого статусу хоче досягти режим у Пхеньяні на саміті".

"Але головне питання до випуску пам'ятного знака полягає в тому, що саміт ще не відбувся", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає видання, зустріч лідерів останнім часом ставиться під сумнів північнокорейською стороною, і крім того ряд експертів вважають, що КНДР не піде на всі поступки, яких хочуть Сполучені Штати.

Нагадаємо, Північна Корея скасувала переговори високого рівня з південною стороною, призначені на 16 травня, через військові маневри США і Південної Кореї.

Пізніше керівництво КНДР заявило, що зустріч Кім Чен Ина і Дональда Трампа може не відбутися.

У відповідь американські ЗМІ повідомили, що у Трампа виникли сумніви щодо зустрічі з північнокорейським лідером. А пізніше віце-президент США заявив, що Трамп готовий скасувати зустріч з Кім Чен Ином.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект