У США вийшла сенсаційна книга про президентство, звички та оточення Трампа: головне

4 січня 2018, 18:22
2200
Сюжет
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В адміністрації Трампа назвали книгу Майкла Вулффа "сміттєвим таблоїдним чтивом"

3 січня в New York Magazine було опубліковано витримки з книги відомого американського журналіста Майкла Вулффа Вогонь і лють: У Білому Домі Трампа (Fire and Fury: Inside the Trump White House), сама книга повинна надійти у продаж 9 січня.

В адміністрації Трампа назвали книгу "сміттєвим таблоїдним чтивом", але вона миттєво стала дуже популярною як у США, так і поза ними. НВ публікує головні тези з нової книги про Трампа.

Трамп не планував перемогти на виборах

Балотуючись на виборах президента США, Дональд Трамп не розраховував перемогти. Участь у виборах була для нього радше піаром. У виграші від участі в кампанії були б також дочка Дональда Трампа Іванка та її чоловік Джаред Кушнер. А Стів Беннон, який був на момент кампанії Трампа його радником, значно підвищив би свій вплив серед консерваторів.

Майкл Вулфф пише, що коли під час підрахунку голосів стало зрозуміло, що Трамп дійсно може перемогти на виборах, його син Дональд Трамп-молодший, сказав своєму другові, що його батько "схожий на людину, яка побачила привида", а Меланія Трамп "була в сльозах – і не від радощів".

Інавгурація Дональда Трампа/Фото: EPA

Вулфф також відзначає небажання Трампа, який позиціонує себе як мільярдера, вкладати мільйони у свою виборчу кампанію та ігнорування ним потенційного конфлікту інтересів.

За словами журналіста, Трамп не відчував задоволення на власній інавгурації та виглядав роздратованим. А його дружина Меланія ледве могла стримати сльози.

Президентські амбіції Іванки Трамп

Вулфф написав, що дочка Дональда Трампа Іванка має серйозні президентські амбіції. За його словами, Іванка та її чоловік Джаред Кушнер зважилися на роботу в адміністрації Дональда Трампа, сподіваючись на її кар'єрне зростання, і це було їхнім спільним рішенням. У книзі також йдеться про те, що між Іванкою Трамп та її чоловіком існує домовленість, що якщо з'явиться така можливість, вона буде балотуватися на посаду президента США.

Іванка Трамп/Фото: EPA

Журналіст не виключає, що першою "жінкою-президентом буде не Гілларі Клінтон, а Іванка".

Секрет зачіски Трампа

Як стверджує Вулфф, Іванка Трамп ставиться до свого батька "з таким ступенем відстороненості", що навіть висміювала в розмові з іншими людьми його зачіску. Вона часто описувала друзям, як вона влаштована.

У книзі йдеться про те, що, за словами Іванки Трамп, її батько переніс пластичну операцію з видалення облисілих ділянок шкіри голови та підтягування на їхнє місце тих, з яких росте волосся. Зараз частково лиса маківка Трампа оточена волоссям спереду і з боків. Волосся вкладене таким чином, що сходиться в центрі. Воно зачісується назад і фіксується спреєм.

Трамп також користується косметичним засобом під назвою Тільки для чоловіків, колір якого темнішає пропорційно до того, наскільки довго він знаходиться на волоссі. Помаранчевий відтінок волосся Трампа пояснюється його нетерплячістю, пояснюється в книзі.

Особисті звички Трампа

Після переїзду до Білого Дому Дональд Трамп замовив для своєї спальні ще два телевізори на додачу до вже наявного і замок на двері. Через останній йому довелося вступити в короткочасне протистояння зі співробітниками Секретної служби, які наполягали на тому, щоб у них був доступ до спальні Трампа, як це передбачають правила.

Трамп також заборонив персоналу чіпати його особисті речі, особливо зубну щітку, через давній страх, що його отруять. Якщо він не обідав зі своїм радником Стівом Бенноном, то їв чізбургер у ліжку, спостерігаючи за трьома телеекранами відразу і телефонуючи невеликій групі друзів. Їм він скаржився на ЗМІ та підлеглих, причому ця інформація іноді потрапляла до преси.

Вулфф підкреслює відсутність організації в Білому Домі за Трампа. За його словами, у адміністрації Трампа не було ніякої структури – просто фігура нагорі, а всі інші намагаються привернути його увагу.

За матеріалами New York Magazine