У США трансгендер вперше підписав контракт на службу в армії

27 лютого 2018, 09:34
342
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Трансгендер вперше підписав контракт з армією США (ілюстративне фото)

У США трансгендер вперше підписав офіційний контракт з американською армією.

Про це розповів представник прес-служби Пентагону Девід Істберн, повідомляє Reuters.

"Пентагон підтверджує, що станом на 23 лютого один трансгендер підписав контракт на службу в збройних силах США", - сказав Істберн.

Зазначається, що трансгендер ще не приступав до курсу молодого бійця, після якого починається служба в армійських підрозділах.

У відомстві зазначили, що не знають, скільки трансгендерних людей почали зараховуватися з 1 січня, але це перший випадок, коли офіційно був підписаний контракт на вступ в армію.

Нагадаємо, в серпні 2017 року президент США Дональд Трамп підписав указ про заборону приймати трансгендерів на службу в армію.

За словами Трампа, американська армія має бути зосереджена на перемогах і не може відволікатися на проблеми, пов'язані зі службою трансгендерів.

Уже в грудні Пентагон дозволив трансгендерам служити в армії, починаючи з 1 січня 2018 року, незважаючи на заборону президента Дональда Трампа.

Водночас Пентагон може відмовити потенційним новобранцям через гендерну дисфорію (розлад гендерної ідентичності). Новобранці можуть бути допущені на службу, якщо медики підтвердять, що вони клінічно стабільні в новому гендерному статусі протягом останніх 18 місяців, вони не схильні до стресу і немає погіршень в соціальних, професійних або інших важливих сферах.

Зверніть увагу

18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект