У США суд звинуватив двох осіб у незаконних поставках зброї в Україну

1 березня 2018, 22:57
642
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Поставки здійснювалися без ліцензії Держдепу (ілюстративне фото)

У Сполучених Штатах Майкл Кокс та Майкл Стащишин організували бізнес з поставок зброї та боєприпасів до України без отримання обов’язкової в цьому випадку ліцензії Державного департаменту.

Суд присяжних Піттсбургу в американському штаті Пенсильванія висунув звинувачення чоловікам за протизаконний експорт зброї.

Про це 1 березня повідомляє Pittsburgh Action News.

ВОдночас, кому здійснювалися ці поставки, - не вказується.

42-річний Кокс з Мічигану і 55-річний Стащишин з Нью-Джерсі із залученням інших осіб поставляли в Україну озброєння та нічні приціли на кораблях.

Кокс із помічниками закуповували військову техніку та доставляли їх Стащишину. Той володіє бізнесом з вантажоперевезень і відповідав за незаконні поставки.

Якщо їх провину підтвердить суд, підозрювані можуть отримати до 5 років позбавлення волі, виплатити штраф у розмірі $250 000, або і те, й інше.

Нагадаємо, офіційні поставки летального озброєння зі США для потреб ЗСУ пройшли в 2016 році, коли техаська компанія AirTronic USA отримала ліцензію на продаж Україні гранатометів PSRL - створеної в США вдосконаленої версії радянського РПГ-7.

Ця новина про поставки американського озброєння до України, які відбувалися з порушеннями, надійшла на тлі фінальних приготувань до перших офіційних поставок американського озброєння для української армії. За даними президента України Петра Порошенка, це відбудеться вже найближчими тижнями.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект