У США опублікували звіт із доказами втручання Росії в американські вибори через Facebook

11 травня 2018, 09:00
621
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Розвідка знайшла понад 3,5 тисячі проплачених оголошень

Представники Комітету з розвідки Сенату США опублікували звіт про втручання Росії в американські вибори посередництвом публікації проплачених постів в соціальній мережі Facebook.

Як йдеться на сайті комітету, під час відкритого слухання в листопаді 2017 року член комітету Адам Шифф заявив, що російська кампанія в соцмережах була спрямована на розкол в США і розпалювання безладів на грунті розбіжностей.

"Росіяни зробили це, об'єднавши фейкові акаунти, сторінки та спільноти, щоб просувати політизований контент і відео, а також мобілізувати американців на підписання онлайн-петиції і участь в мітингах і протестах", - підкреслив політик.

Зазначається, що Росія намагалася впливати на американські вибори через групи в Facebook, які стосуються життя ЛГБТ-спільнот і афроамериканців.

За даними розвідки, Росія проплатила близько 3,5 тисяч оголошень, їх побачили 11,4 млн американців. Російська "фабрика тролів" створила 470 сторінок в соцмережі і опублікувала близько 80 тисяч одиниць контенту.

Нагадаємо, що соціальна мережа Facebook визнала, що вона знайшла 470 облікових записів, пов'язаних з Російською Федерацією.

Facebook також звертає увагу на нецільове використання даних Cambridge Analytica. Представники соціальної мережі зазначають, що дані 87 млн ​​користувачів були видані британській дослідницькій фірмі незаконно.

Facebook потрапив в поле зору після прецеденту впливу російської реклами на вибори 2016 року.

Читайте також: 

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект