У США міністру не дали пообідати в мексиканському ресторані через політику щодо мігрантів

20 червня 2018, 10:14
1436
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Активісти перервали обід міністра Кірстен Нільсен в мексиканському ресторані

У США група активістів, незадоволена політикою нульової толерантності до мігрантів, перервала обід міністра внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен в мексиканському ресторані.

Як повідомляє USA Today, активісти увійшли в ресторан Cocina Mexicana, розташований недалеко від Білого дому, і стали висловлювати обурення щодо міграційної політики, яка привела до розлучення дітей і батьків.

"Як ви можете насолоджуватися обідом в мексиканському ресторані після того, як депортували і посадили в тюрми десятки тисяч людей, які приїхали в США в пошуках притулку?", - заявив один з активістів.

Активісти закликали припинити практику розлучення сімей нелегальних мігрантів.

У зв'язку з цим міністр Нільсен була змушена залишити ресторан.

Прес-секретар Нільсен заявила, що під час робочого обіду до міністра підійшла група протестувальників, яка "поділяє її занепокоєність щодо нинішніх міграційних законів, які призвели до кризи на південному кордоні США".

У США загострюється дискусія навколо розлучення сімей нелегальних мігрантів.

З 19 квітня по 31 травня через політику "нульової толерантності", оголошеної генеральним прокурором США Джеффом Сешнсом, на кордоні Мексики з США 1995 дітей були розлучені з батьками.

В ООН вважають подібну практику "безсоромною" та закликали Вашингтон припинити розділяти сім'ї нелегалів.

У Міністерстві внутрішньої безпеки США відмовилися вибачатися за реалізацію міграційної політики, яка призводить до поділу дітей і батьків.

Південний кордон США в основному перетинають громадяни Гватемали, Гондурасу, Сальвадору. Неблагополучна внутрішня обстановка в цих країнах дає їм право на міжнародний захист.