У США демократи подали багатомільйонний позов на Росію, передвиборчий штаб Трампа і WikiLeaks

20 квітня 2018, 19:08
941
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Трамп і президент РФ Володимир Путін на форумі у В'єтнамі в листопаді 2017 року

Комітет Демократичної партії США в п'ятницю, 20 квітня, подав багатомільйонний позов проти уряду Росії, передвиборчого штабу Дональда Трампа і організації WikiLeaks у справі про хакерські атаки з метою допомогти чинному президенту США виграти в гонці в 2016 році.

Про це повідомила газета The Washington Post.

Демократи вимагають зізнань у змові задля злому комп'ютерних мереж партії.

Скарга, подана до федерального окружного суду Манхеттена, стверджує, що високопоставлені представники штабу Трампа змовилися з російським урядом і його військовим розвідувальним агентством. Змова мала на меті нанесення шкоди Клінтон і сприяння Трампу.

Крім того, вони вимагають багатотисячну компенсацію. Сума позову не вказується.

Безпосередньо Трампа не вказано відповідачем в цьому позові. Однак туди увійшли його соратники, а також російське Головне розвідуправління (ГРУ).

У позові Росію звинувачують в хакерських атак на мережі Демократичної партії в 2015 і 2016 році, і що представники передвиборного штабу Трампа неодноразово отримували інформаційну допомогу з РФ.

Росія заперечує втручання в президентські вибори США в 2016 році. Трамп вважає розслідування ФБР про можливу змову з урядом РФ політичним полюванням на відьом і заперечує будь-яку змову з Москвою.

Нагадаємо, в лютому демократи з спецкомітету з розвідки Палати представників Конгресу США оприлюднили відредаговану версію службової записки щодо підозр у втручанні Росії у вибори президента США в листопаді 2016 року.

Наприкінці березня стало відомо, що розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера виявило зв'язок колишнього чиновника в кампанії Трампа Ріка Гейтса, який також був бізнес-партнером Пола Манафорта, з екс-представником російської розвідки під час президентської кампанії.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект