У Словаччині обговорюють можливість дострокових виборів через вбивство журналіста

13 березня 2018, 09:33
101
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Коаліційні партії Словаччини домовляються про дострокові вибори

Словацька партія Most-Híd, яка входить в коаліцію, запропонувала провести дострокові вибори в країні через вбивство журналіста-розслідувача Яна Кучака та його дівчини.

Як повідомляє Європейська правда з посиланням на SME, на з'їзді партії вирішили обговорити це питання з колегами з іншої коаліційної партії SNS.

Партія Most-Híd також заявила про намір вийти з коаліції, якщо уряд не підтримає їхню пропозицію про дострокові парламентські вибори. Це може привести до дострокового припинення повноважень парламенту.

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо поки не підтримав ідею дострокових виборів.

Нагадаємо, невідомі вбили в Словаччині 27-річного журналіста Яна Кучака та його дівчину. Вони були застрелені в своєму будинку в місті Велка-Мака.

У поліції вважають, що вбивство може бути пов'язане з професійною діяльністю Кучака, який займався журналістськими розслідуваннями.

Зокрема, в його останньому матеріалі від 9 лютого йшлося про податкове шахрайство, пов'язане з елітним житловим комплексом в Братиславі.

Цей скандал спровокував в Словаччині масові протести, під час яких учасники мітингу вимагали відставки глави МВС Роберта Калінака, у якого були ділові зв'язки із забудовником.

Уряд Словаччини запропонував мільйон євро за інформацію, яка допоможе розкрити резонансне вбивство.

Вбивство Кучака змусило десятки тисяч людей вийти на вулиці міст країни. Акції протесту стали наймасовішими за останні 20 років.

[Gallery]

У Словаччині пройшли наймасовіші за останні 20 років протести через вбивство журналіста-розслідувача

[/Gallery]

 

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект