У Сирії евакуювали головний штаб урядових військ - ЗМІ

12 квітня 2018, 00:04
968
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстраційне фото

Французьке видання Le Figaro, посилаючись на Сирійську групу моніторингу прав людини повідомляє, що в Сирії було евакуйовано головний штаб урядових військ.

Також повідомляється, що літаки урядової сирійської армії були перекинуті на російську базу Хмеймім.

Видання відзначає, що якщо ракетні удари США та Франції відбудуться, то вони не торкнуться російських військових баз у Хмеймімі та Тартусі.

Нагадаємо, що 11 квітня президент США Дональд Трамп оголосив про майбутній ракетний удар по Сирії у відповідь на хімічну атаку в Думі.

"Росія обіцяє збивати будь-які ракети, випущені по Сирії. Готуйся, Росіє, вони прилетять. Вони будуть хороші, нові і "розумні", - заявив він.

Дивіться також

7 квітня в результаті атаки із застосуванням хімічної зброї в місті Дума в Східній Гуті (передмістя Дамаска) загинули щонайменше 85 осіб.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, більш ніж у півтисячі жителів були зафіксовані симптоми отруєння в результаті хімічної атаки.

Дивіться також

США різко засудили хімічну атаку і заявили, що Росія, враховуючи її незмінну підтримку режиму президента Сирії Башара Асада, повинна нести відповідальність за те, що сталося. Російські військові заперечують сам факт застосування хімічної зброї в Думі.