У Сінгапурі хакери викрали дані 1,5 млн пацієнтів, зокрема прем'єра

21 липня, 03:11
104
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Уряд Сінгапуру назвав подію прицільною і добре спланованою атакою

Фото: markusspiske / Pixabay

У Сінгапурі внаслідок кібератаки вкрадено особисті дані півтора мільйона людей, зокрема і прем'єр-міністра, передає Reuters.

Згідно з повідомленням, хакерами було зламано базу даних декількох лікарень і викрадено інформацію про пацієнтів, які зверталися до лікарів у період з березня 2015 року до липня нинішнього. Серед них - і прем'єр-міністр країни.

Влада назвала інцидент найсерйознішим зломом баз персональних даних.

"Дослідження Агентства кібербезпеки Сінгапуру та Інтегрованої інформаційної системи охорони здоров'я підтвердили, що це навмисна, цілеспрямована і добре спланована кібератака", - цитує агентство заяву уряду.

Як передає ВВС, викрадені дані містять імена, адреси пацієнтів і в низці випадків назви прописаних їм ліків. Інформація про стан здоров'я пацієнтів до рук хакерів не потрапила.

"Змін до бази не внесено, тобто дані не були перероблені або видалені. Діагнози, результати аналізів і медичні висновки викрасти не вдалося. Повідомлень про подібні зломи в інших системах громадської охорони здоров'я немає", - йдеться в заяві влади.

За попередніми даними, комп'ютерна система одного з двох найбільших державних медичних департаментів SingHealth була заражена шкідливою програмою, що і дало змогу хакерам заволодіти базою даних.

Співробітникам SingHealth тимчасово заборонено користуватися робочими комп'ютерами. Усі 28 тисяч комп'ютерів підлягають ретельній перевірці. Усім іншим медичним установам запропоновано зробити те саме.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися