У Швеції затримали російських моряків, які напилися та посадили судно на мілину

23 вересня 2017, 21:37
832
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Швеції затримали російських моряків, які напилися та посадили судно на мілину  - фото

Фото: flickr

37-річного капітана і 50-річного штурмана виявили на вантажному судні, що сіло на мілину

Поліція Швеції затримала двох громадян Росії - капітана та штурмана вантажного судна, які підозрюються в управлінні ним в стані алкогольного сп'яніння

Про це повідомила представник прес-служби управління поліції Мальме, пише Barometern-OT.

37-річного капітана та 50-річного штурмана виявили на вантажному судні, що сіло на мілину на південь від порту Оскарсхамн. Посольство Росії в Стокгольмі з'ясовує обставини події.

Штурмана підозрюють в управлінні судном в стані алкогольного сп'яніння, а також в недбальстві та грубому порушенні правил судноплавства. Капітана також підозрюють в управлінні судном у нетверезому стані.

Вантажне судно прямувало в Оскарсхамн із міста Вісбю, розташованого на острові Готланд. За інформацією ТАСС, судно йшло під прапором Фарерських островів. Керівник рятувальних робіт Філіп Лундгрен розповів, що в паливних баках судна - 44 тисячі дизельного палива. У Береговій охороні сказали, що витоку палива в море не було та ситуація стабільна.

Щоб зняти судно з мілини та відбуксирувати його, може піти кілька днів.

Раніше повідомлялося, що в Мережі з'явилося відео, на якому нетверезий працівник ДАІ уклав парі на 300 тисяч рублів ($5 тисяч), що зможе безкарно їздити містом в п'яному вигляді.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал