У Сенаті закликали Трампа розглянути питання про визнання РФ країною-спонсором тероризму

14 березня 2018, 08:12
301
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сенатор-демократ зажадав від адміністрації президента США виробити нові санкції проти РФ

Член комітету із закордонних справ Сенату США, демократ Роберт Менендес заявив про необхідність розглянути питання про включення Росії в список держав-спонсорів тероризму.

Також Мендес закликав ввести санкції щодо хімзброї в зв'язку з отруєнням екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, повідомляє Інтерфакс.

"Адміністрація Трампа оголосила Північну Корею державою-спонсором тероризму після отруєння родича Кім Чен Ина в Таїланді. Адміністрація також повинна розглянути питання про те, чи повинне рішення про включення до списку поширюватися на Росію", - сказав сенатор.

Він закликав адміністрацію Трампа "визнати небезпеку, яку російський уряд продовжує представляти для американців і американських друзів по всьому світу".

"Закон 1991 року про контроль за знищенням хімічної і біологічної зброї вимагає, щоб президент визначив, чи використовувала держава хімічну зброю, і ввів санкції. Відповідно до закону, голова і керівництво комітету із закордонних справ Сенату можуть запустити процес визначення (того, чи використовувала інша держава хімзброю), і я розраховую швидко просунутися вперед з цього питання ", - додав Мендес.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект