У РПЦ запропонували прибрати зі шкільної програми оповідання Чехова і Буніна

3 коментувати
Священик назвав класичні твори російської літератури
Фото: pk-semya.ru

Священик назвав класичні твори російської літератури "міною уповільненої дії"

Представник Російської православної церкви і член патріаршої комісії з питань сім'ї, захисту материнства і дитинства Артемій Владимиров на засіданні комісії заявив, що для уроків російської літератури у школі вибрані твори, які "зовсім не підходять для цього"

Як повідомляє прес-служба комісії, йдеться про твори Про кохання Антона Чехова, Кущ бузку Олександра Купріна і Кавказ Івана Буніна, в яких, за словами Владимирового "оспівується вільна любов".

"Ці яскраві художні образи – це міна сповільненої дії для наших дітей. Наша Комісія повинна звернутися з пропозиціями до Департаменту освіти", - заявив священик.

Він також зазначив, що в цих творах в одному випадку обдурений чоловік вбиває себе, в іншому – розпадається сім'я, в третьому – адюльтер кінчається нічим.

Повідомляється також, що на цьому засіданні виступив уповноважений при Президентові РФ з прав дитини Павло Астахов із пропозицією розробити і ввести в освітні стандарти навчальний курс, присвячений вихованню дітей в дусі традиційних російських духовно-моральних і сімейних цінностей .

Астахов також запропонував "виключити можливість проникнення в освітні програми курсів сексуальної освіти дітей".

Як зазначає Интерфакс, в Росії створюється Товариство російської словесності, яке очолив патріарх РПЦ Кирило за пропозицією президента Росії Володимира Путіна.

"Ми повинні бути всі стурбовані необхідністю радикально поліпшити ситуацію в нашій школі, в тому числі у сфері викладання російської мови і літератури, зробити рекомендації професійно, обґрунтовано, переконливо, в хорошому сенсі деідеологізовано", - цитує агентство слова церковного ієрарха на засіданні Патріаршої ради з культури.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року повідомлялося, що глава РПЦ влаштував "чаювання з дітьми з України" і розповів їм, що "не має стосунку до політики".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: