У російській колонії прийняли заявку Денісової на відвідування Сенцова

28 червня 2018, 17:17
392
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У російській колонії міста Лабитнангі, в якій незаконно утримується український режисер Олег Сенцов, прийняли заяву уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової про відвідування політв'язня. Про це українська омбудсмен повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляється, що Людмила Денісова намагалася подати заявку ще з 9 ранку, проте тільки о 5 вечора (за місцевим часом Ямало-Ненецького автономного округу Росії – прим. ред.) до омбудсмена вийшов черговий і прийняв заяву.

"На будь-які мої питання (черговий – прим. ред.) відповідає одне – я доповім керівництву", – зазначає Людмила Денісова.

Нагадаємо, Людмила Денисова прибула в колонію Білий ведмідь в російському місті Лабитнангі, де незаконно утримують українського режисера, політв'язня Олега Сенцова, який голодує вже 46 днів.

На питання, чи є якісь шанси відвідати Сенцова, Денісова відповіла, що "шанси цього наближаються до нуля".

Також повідомлялося, що Федеральна служба виконання покарань Росії не знайшла достатніх підстав, щоб допустити Денісову до Олега Сенцова.

Раніше повідомлялося, що кортеж омбудсмена Росії Тетяни Москалькової в'їхав на територію колонії, об'їхавши уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову, яка чекала перед воротами.

Москалькова після зустрічі з українським режисером Олегом Сенцової заявила, що стан його здоров'я " в цілому задовільний ".

15 червня омбудсмен прибула в російську колонію, де утримується Олег Сенцов. Однак їй відмовили у зустрічі з ним, заявивши про порушення домовленостей. Пізніше Денисової відмовили у відвідуванні Миколи Карпюка, а також Романа Сущенко.

Президент Росії Володимир Путін під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенко надав уповноваженому Верховної Ради з прав людини повні гарантії на безперешкодний доступ до всіх українських політв'язнів, що містяться на території РФ і в тимчасово окупованому Криму. Ці гарантії було підтверджено під час повторної телефонної розмови Порошенко і Путіна 21 червня.