У Росії завели справу на чоловіків, які вступили у шлюб

27 січня 2018, 22:35
570
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Павло Стоцько та Євген Войцеховський

Поліція Москви порушила адміністративні справи про псування паспортів проти двох чоловіків, які уклали одностатевий шлюб у Данії, повідомляє Бі-бі-сі.

25 січня Павло Стоцько та Євген Войцеховський подали нотаріально завірений переклад документів про реєстрацію шлюбу в Копенгагені до багатофункціонального центру послуг (МФЦ) у Москві, де їм проставили штампи у паспорті.

Після сюжету телеканалу Дождь про одностатевий шлюб вибухнув скандал, і в п'ятницю російське МВС анулювало паспорти чоловіків, пообіцявши також звільнити співробітницю МФЦ та її керівника.

У суботу чоловіки повідомили, що до них у квартиру наполегливо намагалися увійти невідомі в цивільному - довго стукали в двері, а потім вимкнули електрику й інтернет.

Стаття 19.16 (навмисне псування документа, що посвідчує особу) Кодексу про адміністративні правопорушення РФ передбачає покарання у вигляді штрафу від 100 до 300 рублів. У МВС повідомили, що паспорти підлягають вилученню для долучення до матеріалів справи.

Юрист із міжнародного права Антон Аранібар пояснив Бі-бі-сі, що шлюб, укладений у країні, яка разом з Росією підписала міжнародні конвенції або договори, згідно з законом є дійсним на російській території.

Нагадаємо, що 1 жовтня 2017 року, в Берліні офіційно зареєстрували перший в Німеччині одностатевий шлюб.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект