У Росії заперечили побиття Гриба під час етапування - "травм не виявлено"

5 липня 2018, 16:29
172
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: svoboda.org

Павло Гриб

В утримуваного в російському СІЗО українського політв'язня Павла Гриба не виявили травм і він не звертався із заявою про побиття, повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-бюро Федеральної служби виконання покарань.

"При надходженні обвинуваченого до слідчого ізолятора в ході огляду медичним працівником установи саден, гематом, порізів, інших ознак, що свідчать про застосування до обвинуваченого Гриба фізичної сили, не виявлено", - заявили у ФСВП.

За даними прес-бюро, стан здоров'я Гриба задовільний і він отримує медикаментозне лікування в повному обсязі і нібито не скаржиться на ненадання медичної допомоги.

Раніше батько Павла Гриба Ігор Гриб з посиланням на адвоката повідомив, що його сина жорстоко побили інші ув'язнені під час етапування в Ростов-на-Дону. Він також зазначив, що Павла постійно мучить сильний головний біль, слабкість.

Після цього уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова направила в апарат російського омбудсмена Тетяни Москалькової листи у зв’язку з можливим порушенням прав утримуваних в Росії українців, зокрема Гриба.

Нагадаємо, що Павло Гриб зник у серпні 2017 року в білоруському Гомелі, пізніше його знайшли в СІЗО у російському Краснодарі. Йому інкримінують вчинення злочину за статтею про тероризм.

Гриб страждає від портальної гіпертензії та потребує щоденного прийому спеціальних ліків, ЄСПЛ кілька разів просив Росію надати інформацію про його стан здоров'я.