У Росії заборонили розслідування Навального про корупційні зв'язки віце-прем'єра з олігархом

10 лютого, 12:44
2110
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Навальний зазначив, що ФБК про рішення суду не повідомляли і в законну силу воно ще вступити не могло

У Росії розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального про корупційні зв'язки віце-прем'єра РФ Сергія Приходька з олігархом Олегом Дерипаскою внесли до Єдиного реєстру забороненої інформації.

Про це повідомив сам Навальний на офіційному сайті.

За його даними, публікацію і відеоролик, розміщений на Youtube, заборонив Усть-Лабінський районний суд Краснодарського краю.

"Не тільки фотографії, але і мій текст і навіть ролик на ютюбі... Судячи з усього, весь мій блог navalny.com теж оголошений "інформацією, поширення якої в РФ заборонено", - зазначив Навальний.

Він додав, що "поки обмеження доступу немає, але воно саме так працює: тобі спочатку пропонують видалити все добровільно, а потім блокують".

Також Навальний зазначив, що ФБК про рішення суду не повідомляли і в законну силу воно ще вступити не могло.

Представник ФБК Георгій Албуров зазначив, що ні рішення зазначеного суду, ні засідань, ні будь-якої-інформації у справі 2-572/2018 на сайті згаданого органу немає.

"З номера видно, що воно цивільне або адміністративне і було відкрито буквально вчора", - додав Албуров.

За словами Навального, саме в Усть-Лабінську навчався Олег Дерипаска, там само "платить більшу частину своїх податків і, як повідомляли Ведомості, має право навіть контролювати витрати адміністрації".

Нагадаємо, Навальний і Фонд боротьби з корупцією в новому відео-розслідуванні розповіли про візити віце-прем'єра Росії на яхту Elden, якою володіє Олег Дерипаска. У ньому він розповів про "неформальні переговори" Приходько і Дерипаски на яхті бізнесмена.

ФБК вдалося з'ясувати це, проаналізувавши публікації в інстаграмі дівчини з ніком Настя Рибка, яка була з ними на яхті, і в її автобіографічній книзі.

Відразу після розслідування Дерипаска в соцмережах  заперечував розслідування Навального і пообіцяв подати до суду. Він заявляв, що "має намір припиняти будь-які спроби зі створення і розповсюдження брехливого ​​інформаційного потоку, використовуючи всі юридичні можливості".

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 12:56

article_img
У справі про відмивання грошей оточенням Путіна в найбільшому банку Данії відбулись перші затримання

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися