У Росії виділили 1,6 мільярда рублів на програму патріотичного виховання населення

8 коментувати
Молодь будуть готувати морально і фізично захищати батьківщину

Молодь будуть готувати морально і фізично захищати батьківщину

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про затвердження програми патріотичного виховання громадян на 2016-2020 роки

"Держпрограма спрямована на створення умов для підвищення рівня консолідації суспільства при вирішенні завдань сталого розвитку Росії і забезпечення національної безпеки",- йдеться на сайті російського уряду.

Повідомляється, що держпрограма поширюється на всі соціальні групи і вікові категорії. Проте патріотичне виховання дітей та молоді є пріоритетним.

Всього на програму патріотичного виховання росіян виділяється 1,66 мільярда рублів. У 2016 році на фінансування програми виділять 290 млн рублів з бюджету і ще 15,5 млн з позабюджетних фондів.

Згідно прийнятої урядом програми, влада сподівається прищепити населенню почуття вірності Батьківщині і готовність захищати її інтереси, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

У підрозділі "Завдання Програми" зазначено, що вона спрямована на вирішення 58 різних завдань, таких як "сприяння зміцненню і розвитку загальнонаціонального свідомості" та "формування у молоді морально психологічної та фізичної готовності до захисту Вітчизни".

Раніше повідомлялося, що у так званій ДНР створили аналог піонерів, назвавши організацію в честь Захарченко.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: