У Росії тисячі жителів міста, що потерпає від звалища, знову вийшли на протест. Чиновники їх проігнорували

1 квітня 2018, 16:00
949
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мітинг у Волоколамську пройшов мирно

У Волоколамську (Московська область, Росія) завершився мітинг жителів, які протестують проти сміттєвого полігону Ядрово.

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на представників ініціативної групи активістів.

Як розповів співрозмовник агентства, мітинг минув спокійно і його учасники розчаровані тим, що що до них не вийшли представники районної адміністрації.

Що призведе до повалення Путіна

Представник активістів додав, що вони надалі будуть подавати ще заявки на проведення мітингів, але не уточнив, на які дати.

Основними вимогами учасників акції стали закриття полігону Ядрово, проведення прямих виборів глави регіону, а також звільнення одного з лідерів активістів, якого напередодні затримала поліція.

За оцінкою мера Волоколамска Петра Лазарева, в акції взяли участь близько 6 тис. осіб.

У Волоколамську регулярно з початку 2018 роки проходять мітинги з вимогою закрити звалище Ядрове. Учасники акцій також домагаються відставки губернатора Підмосков'я Андрія Воробйова.

21 березня на звалищі у Волоколамську стався викид газу, після якого десятки дітей потрапили до лікарні. Вони скаржилися на запаморочення та нудоту. Коли до лікарні приїхали Воробйов і глава Волоколамського району Євген Гаврилов, люди, які зібралися на вулиці, зустріли їх криками Ганьба! і Вбивці! 23 березня Гаврилова звільнили.

Масове отруєння через звалище в РФ: місцеві жителі "втоптали в бруд" главу Волоколамського району - відео