У Росії студент влаштував стрілянину в коледжі та наклав на себе руки

10 травня 2018, 10:26
226
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Студент коледжу влаштував стрілянину в класі

Фото: news.ngs.ru

У четвер, 10 травня, в Барабінську Новосибірської області Росії 16-річний студент коледжу влаштував стрілянину в навчальному закладі.

Як повідомили в прес-службі російської прокуратури, інцидент стався під час уроку, хлопець вистрілив з мисливської гладкоствольної рушниці в бік інших учнів.

Один з учнів отримав вогнепальне поранення плеча, двоє інших вистрибнули з вікна другого поверху. Один хлопець отримав перелом гомілковостопних суглобів обох нижніх кінцівок, інший - перелом стопи.

Стрілок вийшов в коридор коледжу, де наклав на себе руки.

За даними Telegram-каналу Mash, стрілком виявився Ілля Іванченко. Він провчився в коледжі вісім місяців. За цей час він не завів жодного друга. Все сталося на очах у вчителя, хлопцеві ніхто не встиг перешкодити.

Відзначається, що Іванченко взяв рушницю у батька, вона була зареєстрована.

Раніше подібний інцидент стався в Пермі, де двоє озброєних ножами підлітків напали на школу, внаслідок чого постраждали 11 осіб, серед яких учні молодших класів і вчителька.

У російському місті Стерлітамак (Башкирія) 17-річний учень корекційного класу однієї з місцевих шкіл напав на вчителя інформатики з ножем.

У місті Високовськ 14-річний школяр кілька разів вдарив свого однокласника ножем в шию.

Крім того, в одній зі шкіл Челябінської області один із учнів вдарив ножем іншого.

Ще один випадок стався в Москві, де учень коледжу зарізав викладача, після чого наклав на себе руки.

Зверніть увагу