У Росії розпочалися стратегічні військові навчання Кавказ-2016

0 коментувати
Навчання пройдуть з 5 по 10 вересня

Навчання пройдуть з 5 по 10 вересня

У Росії на території Південного військового округу стартували командно-штабні навчання Збройних сил РФ Кавказ-2016

Як відзначили в прес-службі оборонного відомства РФ, навчання пройдуть на полігонах Південного військового округу, в акваторіях Чорного і Каспійського морів з 5 по 10 вересня. У них будуть задіяні 12,5 тисячі військових, новітня техніка, авіація і флот:

"Під час навчань буде перевірений рівень підготовки органів військового управління з керівництва міжвидовими угрупованнями військ (сил), а також дана практика командирам і штабам у плануванні, підготовці та веденні військових дій... У навчаннях беруть участь близько 12,5 тисяч військовослужбовців, авіація, бойова техніка і кораблі", — йдеться в повідомленні.

Особливостями навчань є "організація роботи пунктів управління всіх рівнів з використанням новітніх засобів автоматизації, випробування нових видів озброєння, військової техніки і систем управління, а також широке застосування авіації, сил Чорноморського флоту і Каспійської флотилії".

Нагадаємо, 25 серпня президент Росії Володимир Путін доручив провести раптову перевірку боєготовності Збройних сил своєї країни, яка охопить Південний, Західний і Центральний військові округи, а також Північний флот, Повітряно-космічні сили та Повітряно-десантні війська.

Раптова перевірка боєготовності була оголошена з 25 по 31 серпня. Росіяни задекларували такі цілі проведення перевірки: оцінка готовності Південного військового округу розгорнути в стислі терміни самодостатні угруповання військ для локалізації кризових ситуацій;

перевірка Західного і Центрального військових округів на можливість "наростити зусилля на південно-західному стратегічному напрямку".

Пізніше, Міністерство оборони Росії опублікувало відео з кадрами початку раптової перевірки Збройних сил.

У ГУР в свою чергу заявили, що російська влада може змінити декларовану мету нових військових навчань в Росії в будь-який момент.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: