У Росії одного з розробників газу Новачок збив автомобіль

25 квітня 2018, 10:31
3826
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Володимир Углєв вважає, що наїзд не був спланований

В районі російського міста Анапа одного з розробників нервово-паралітичної отруйної речовини Новачок Володимира Углєва збив автомобіль.

Про це в коментарі The Bell розповів сам Углєв.

За його словами, інцидент стався вранці 24 квітня. Углєв переходив дорогу на пішохідному переході поруч з будинком, де проживає. Його збив 70-річний житель того ж селища, який не зник з місця події. Після наїзду він запропонував Углєву гроші.

Углєв розповів, що помітив, як їде машина та не зменшує хід, він побіг і був уже майже на тротуарі, коли автомобіль все ж наздогнав його. Щоб не опинитися під колесами, Углєв стрибнув на капот. В результаті головою розбив лобове скло машини.

Вчений вважає, що наїзд не був спланованим.

Наразі, як повідомив Углєв, він в лікарні в Анапі та очікує висновку лікарів. Стан задовільний. У нього забій голови та сильні гематоми на правій руці та правій нозі. Зробили томографію голови, результати поки не сказали.

Володимир Углєв, колишній науковий співробітник інституту, в якому з 1972 року проводилася розробка і дослідне виробництво нових отруйних речовин.

Він входив до групи, яка розробляла нервово-паралітичні отруйні речовини під назвою Новачок.

З НДІ він пішов в 1994 році, зараз - на пенсії.

За даними Великої Британії та експертів Організації із заборони хімічної зброї, речовину Новачок, яку розробляв Углєв, використовували для отруєння колишнього працівника ГРУ, подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в місті Солсбері.