У Росії Левада-центр визнали іноземним агентом

1 коментувати
Ця новина стала несподіваною для співробітників

Ця новина стала несподіваною для співробітників

Міністерство юстиції РФ включило дослідну організацію Аналітичний Центр Юрія Левади в реєстр некомерційних організацій, що виконують функції іноземного агента

Про це заявив директор Левада-центру Лев Гудков. За його словами, таке рішення може означати "згортання і припинення діяльності Левада-центру", передає видання Дождь.

"Це дуже погана річ для нас. Якщо дійсно нас визнають і не скасують це рішення, це означає згортання і припинення діяльності Левада-центру. Тому що з таким клеймом проводити опитування громадської думки просто неможливо", — сказав директор центру.

Прес-секретар Левада-центру Карина Піпія додала, що ця новина стала несподіваною для співробітників.

"Факт відповідності організації ознаками некомерційної організації, що виконує функції іноземного агента, встановлений в ході проведення головним управлінням Мін'юсту Росії по Москві позапланової документарної перевірки",- йдеться в повідомленні Міністерства юстиції.

Поправки до російського закону Про некомерційних організаціях, згідно з яким в юридичному обігу з'явилося поняття іноземний агент, діють з 2012 року. Вони дозволяють присвоїти статус іноземного агента організаціям, які займаються в Росії політичною діяльністю і отримують фінансування з-за кордону.

Закон передбачає, що після включення в реєстр організації повинні зареєструватися як іноземні агенти і надалі в офіційних відомостях про себе вказувати цей статус.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: