У Росії фонд Навального просять визнати "іноземним агентом"

0 коментувати
Фонд Навального пропонують визнати

Фонд Навального пропонують визнати"іноземним агентом"

Російська громадська організація Всеросійський міжнаціональний союз молоді звернулася до генпрокурора РФ, а також до глави російського Мін'юсту, в якому просять перевірити фінансування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального, а також визнати фонд "іноземним агентом"

Текст звернення на ім'я генпрокурора Росії Юрія Чайки і міністра юстиції Олександра Коновалова опублікований на сайті організації.

Зокрема, в заяві зазначаються публікації Навального в блозі на сайті радіостанції Ехо Москви, де, на думку авторів звернення, він "здійснює підміну понять, тенденційно викладаючи інформацію, спрямовану на розпалювання міжрелігійної та міжнаціональної ворожнечі".

Крім того, у заяві згадується стаття, опублікована в американській газеті Washington Post, в якій Фонд Навального провів соціологічне опитування про ставлення російських громадян до участі країни до війни у Сирії.

"Аналіз статті, а також те, що редакція розпоряджається даними дослідження, як своїми власними, дає підставу припускати, що НКО Фонд боротьби з корупцією був виконавцем замовлення Washington Post і отримав певну винагороду за проведене політичне дослідження від редакції газети, тобто воно було профінансовано з-за кордону", - стверджують автори заяви.

Всеросійський міжнаціональний союз молоді був заснований у травні 2013 року. Керівником організації є Кантемір Хуртаев, який також очолює комісію з гармонізації міжнаціональних відносин і патріотичному вихованню Ради Міносвіти Росії у справах молоді.

Раніше Олексій Навальний опублікував всі наявні в розпорядженні ФБК дані про померлого в США 6 листопада 2015 року екс-міністр друку РФ, колишнім чолі Газпром-медіа Михайла Лесине.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: