У Росії активісти провели щомісячну акцію на підтримку українських політв'язнів

19 серпня 2018, 07:00
143
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: valenik.ru

Щомісяця 18 числа активісти виходять на вулиці міста, щоб розповісти російському суспільству про факти порушення прав і свобод людини

У суботу, 18 серпня, в Москві і Санкт-Петербурзі активісти провели щомісячну акцію на підтримку українських політв'язнів Стратегія-18, повідомляє Крим.Реаліі.

"Ми провели традиційні пікети на підтримку кримських татар, Сенцова, Балуха і всіх українських в'язнів Кремля. Обійшлося без затримань. Можливо, путінський режим - в очікуванні гарантованих США жорстких санкцій, які обрушаться на Кремль 22 серпня, вирішив вести себе м'якше", - розповіла одна з учасниць акції, яка проводилася в Москві на Тверській вулиці.

Також акцію провели і на Невському проспекті в Санкт-Петербурзі.

Як уточнюється в повідомленні, російські активісти з Санкт-Петербурга і Москви об'єдналися в безстрокову акцію під назвою Стратегія-18 на честь дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року.

Щомісяця 18 числа активісти виходять на вулиці міста з метою розповісти про ситуацію в анексованому Криму, інформувати російське суспільство про факти порушення прав і свобод людини.

Зараз в Росії і на території окупованого Криму незаконно утримують близько 70 українців. Серед них - режисер Олег Сенцов і активіст Володимир Балух, які тримають багатоденні голодування.