У Росгвардіі пояснили, навіщо закуповують своїм генералам кришталеві погони на півмільйона рублів

28 вересня 2017, 14:34
826
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Росгвардіі пояснили, навіщо закуповують своїм генералам кришталеві погони на півмільйона рублів  - фото

Ветерани МВС РФ про подібну традицію нічого не чули

Російські силовики заявили, що закупівля кришталевих погонів для генералів РФ обумовлена "давньою традицією"

Про це сказали в департаменті Росгвардіі по взаємодії із засобами масової інформації, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Таким чином у відомстві пояснили появу на сайті держзакупівель замовлення на 104 пари кришталевих погонів вартістю 582 тисячі 400 рублів (понад $10 тисяч).

"Кришталеві погони - це традиційний і пам'ятний подарунок вищим офіцерам. Такі відносно недорогі в грошовому еквіваленті подарунки безцінні як заохочення і часто стають сімейними реліквіями, що передаються у спадок синам і онукам", - йдеться в заяві.

При цьому відставні офіцери внутрішніх військ МВС РФ, на базі яких у 2016 році і була створена Росгвардія, розповіли, що ніколи не чули про "давньою традицією" дарувати кришталеві погони.

"Була традиція на присвоєння військового звання дарувати звичайні погони - всім, від лейтенанта до генерала. Робиться це в урочистій обстановці, на загальних зборах або на військовій раді, в присутності командування. Зрозуміло, що генеральські погони коштують дорожче. Але кришталеві погони - це щось новеньке. Навіщо вони потрібні? Дарували б тоді відразу золоті", - розповів один з колишніх силовиків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські силовики вирішили закупити для своїх генералів 104 пари кришталевих погонів вартістю понад півмільйона рублів.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал