Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У РФ запропонували садити на 4 роки до в'язниці за виконання антиросійських санкцій - агентство

11 травня, 19:43
168
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Росіянам загрожує тюремний термін або штраф за допомогу або дотримання санкцій, введених проти РФ іншими країнами

Депутати Державної думи Росії мають намір зробити кримінальним злочином виконання антиросійських санкцій, також правопорушенням пропонується зробити дії, що сприяють їх введенню, про це з посиланням на джерело повідомило Інтерфакс.

Законопроект повинні внести в Держдуму 14 травня. Його авторами виступили ключові персони парламенту - спікер Держдуми В'ячеслав Володін, голова Ради Федерації Валентина Матвієнко і лідери всіх чотирьох фракцій.

Пропонується розширити Кримінальний кодекс новою статтею про відповідальність за відмову в операціях і угодах через виконання санкцій, введених проти Росії іншою державою. Депутати пропонують карати за це штрафом до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, обмеженням або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Також кримінальна відповідальність очікує тих, хто надав рекомендації або передав відомості, "що призвели або могли призвести" до введення антиросійських санкцій. За це пропонується ввести штраф до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

Раніше заступник керівника фракції Єдина Росія Андрій Ісаєв анонсував цей законопроект. Ініціатива передбачає введення кримінальної відповідальності для фізичних осіб за дотримання американських санкцій на території Росії.

Нагадаємо, що 6 квітня США ввели черговий пакет санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній у зв'язку з тим, що російський уряд веде підривну і деструктивну політику по всьому світу, в тому числі, продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

Крім того, 12 березня Рада ЄС продовжила персональні санкції щодо громадян РФ через агресію проти України.