У раді міст і громад Німеччини порадили місцевій владі відмовлятися від біженців

25 березня 2018, 13:59
531
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава Союзу німецьких міст і громад Герд Ландсберг

Глава Союзу німецьких міст і громад Герд Ландсберг порадив владі невеликих населених пунктів Німеччини за необхідності відмовлятися від прийому біженців. Про це повідомляє DW.

За його словами, такіі заходи потрібні у разі надмірного навантаження на місто. Біженців розподіляють по регіонах нерівномірно, що призводить до відсутності доступу до мовних курсів, нестачі житла і вільних місць у дитячих садах і школах.

Прем'єр-міністр Саксонії Міхаель Кречмер також із розумінням поставився до відмови деяких громад приймати біженців. Він пов'язує таке рішення з виниклими проблемами. Зокрема, з небажанням людей, які звернулися до Німеччини за отриманням притулку, поділяти німецькі цінності і дотримуватися законів країни.

Раніше повідомлялося, що уряд Німеччини стурбований імовірністю нової хвилі біженців і просить керівництво ЄС "не приводити до погіршення і без того асиметричного навантаження" з розподілу біженців.

Нині Німеччина є лідером серед країн ЄС за кількістю прийнятих біженців на своїй території протягом останніх кількох років.