У Польщі жорстоко побили українця, поліція шукає нападника

12 травня 2018, 21:14
1284
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Життю українця нічого не загрожує

Фото: pixabay

У Польщі відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття українця в Глоскуві.

Таку інформацію отримало українське посольство, передає Укрінформ з посиланням на керівника консульського відділу посольства України у Варшаві Світлану Крису.

Зловмисника, який побив чоловіка, і його громадянство поки не встановлено. Прокуратура опитала двох інших українців, які були поруч із постраждалим у той день на вулиці, проте їх свідчення відрізняються, що не дає можливості встановити особу нападника.

"Очікується, коли громадянин України буде в такому стані, щоб його можна було опитати", - зазначила дипломат.

Консульський відділ посольства України сприяє сім'ї потерпілого - старшому синові пана Миколи і його рідній сестрі - у позачерговому отриманні польської візи в консульстві РП у Луцьку. Очікується, що вже у вівторок вони зможуть прибути до Варшави, щоб відвідати родича.

Про побиття українця повідомили також до головного управління Національної поліції в Тернопільській області, де проживає потерпілий громадянин України, і місцеве управління Державної міграційної служби.

Життю українця нічого не загрожує. Чоловік після операції не говорить, але перебуває при свідомості і реагує кивками голови на питання.

Раніше повідомлялося, що в Польщі було скоєно напад на учасників товариства, яке відновлює українські пам'ятники.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект