У Польщі підприємця, який відмовився викликати медиків для українки, можуть посадити на три роки

26 червня 2018, 12:00
397
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото : Pixabay

Польський суд розглядатиме дев'ять епізодів у справі підприємця

Прокуратура Польщі завершила розслідування щодо польського підприємця, який відмовився викликати медиків для українки, що у нього працювала.

Про це повідомила представник окружної прокуратури в Познані Магдалена Мазур-Прус, пише Укрінформ.

"Обвинувальний акт направлено до суду. За злочини, які інкримінуються особі, загрожує ув'язнення на строк до трьох років", - уточнила вона.

Чоловікові висунуті дев'ять звинувачень. Вісім з них стосуються інцидентів, коли підприємець не зареєстрував у системі соціального страхування Польщі людей, у яких не було польського громадянства. Всі вони виявилися українцями.

Нагадаємо, що в Польщі в місті Сьрода-Велькопольска Великопольського воєводства роботодавець відмовився викликати швидку допомогу для працівниці з України, у якої стався крововилив у мозок, натомість вивіз її на вулицю та викликав поліцію.

Після розголосу роботодавець жінки підписав письмове зобов'язання оплачувати лікування та реабілітацію на території Польщі.

Українка нелегально працювала і жила на території підприємства. Коли у неї стався інсульт у неробочий час, роботодавець відвіз її в сусіднє місто, залишив на лавці та викликав поліцію до нібито нетверезої особи. Таким чином він хотів уникнути відповідальності перед законом, оскільки жінка працювала нелегально.