Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Пентагоні спростували створення "сил охорони кордону" в Сирії

18 січня, 04:22
163
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Міноборони США повідомили, що лише проводять регулярні тренування опозиції

Офіційний сайт Пентагону опублікував заяву, в якій повідомляється, що США не працюють над створення "сил охорони кордону" Сирії на основі загонів Союзу демократичних сил.

Повідомляється, що американські військові продовжують тренувати місцеві сили безпеки, однак про створення нового військового осередку не йдеться.

"США продовжують тренувати місцеві сили безпеки в Сирії. Підготовка призначена для підвищення безпеки біженців, які повертаються в зруйновані міста. Також важливо, щоб Ісламська держава не могла з'явитися в звільнених і неконтрольованих районах. Це не нова армія або прикордонні сили", - повідомили в Пентагоні.

Раніше прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калин звинуватив США в легалізації терористів через створення "сили охорони кордону" Сирії на основі загонів Союзу демократичних сил.

Нагадаємо, керівництво коаліції боротьби з терористичною організацією Ісламська держава заявило про створення "сил охорони кордону" Сирії на основі Союзу демократичних сил. Район базування нового формування - долина Євфрату.

Сирійські курди в складі Союзу демократичних сил є союзниками США в Сирії. Американська авіація і спецназ допомагали курдам відбити у ІД міста Манбідж в 2016 році та Ракки в 2017 році. Вашингтон постачає СДС зброю і спорядження, що викликає незадоволення Туреччини, яка вважає ці формування філією Робочої партії Курдистану. Ця організація бореться за самовизначення курдів в Туреччині збройним шляхом і визнана офіційною Анкарою терористичною.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 04:58

article_img
У Держдепі закликали Німеччину прислухатися до розмов про небезпеку Північного потоку-2

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися