У Пентагоні розповіли, як російські найманці потрапили під удар США у Сирії

23 лютого 2018, 08:02
3672
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пентагон повідомив деталі розгрому російських найманців в Сирії (ілюстративне фото)

Речниця Пентагону Дана Уайт розповіла подробиці розгрому російських найманців у сирійському Дейр-ез-Зорі.

За її словами, війська США, які підтримують в Сирії помірну опозицію, розгромили озброєне важкою технікою угруповання, яке наступало на їхні позиції, з метою самооборони, повідомляє Укрінформ.

При цьому американська сторона мала запевнення від росіян, що їх там немає.

У Пентагоні зауважили, що американські сили чітко бачили, що на них рухається озброєне угруповання.

"Ми досі не знаємо, і я не буду спекулювати, про наміри або склад цього угруповання…Ми використовували нашу телефонну лінію в рамках механізму деконфліктизації, і ми користалися нею до, під час та після завдання ударів. І ми були впевнені, що росіяни не були причетними", - сказала речниця Пентагону.

Нагадаємо, що в ніч з 7 на 8 лютого колона проурядових сирійських військ, посилена бронетехнікою і дивізійною артилерією, висунулася до сирійського міста Хашшам, щоб взяти під свій контроль нафтовий завод. Однак ця територія знаходилася під контролем курдів і спецназу США.

У командуванні Військово-повітряних сил США повідомили, що проурядові сили безпідставно атакували позиції Демократичних сил Сирії. У результаті між сторонами зав'язався бій. За даними ЗМІ, США завдали низку артилерійських і авіаударів.

Втрати росіян, за даними агенства Reuters, становили 300 осіб.