У ПАРЄ відмовилися від ювілейного саміту, задуманого як тріумф повернення Росії - Геращенко

28 квітня 2018, 12:40
1037
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Росія не зможе повернутися у ПАРЄ без виконання резолюція

Плани Росії повернутися в Парламентську Асамблею Ради Європи без виконання резолюцій зазнали фіаско, написала член української делегації в ПАРЄ, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці  у Facebook.

"Всі плани по швидкому поверненню росіян без виконання ними резолюцій, провалилися. РЄ відмовилася від ювілейного саміту, задуманого як тріумф повернення Росії. Представники РФ сприймаються в Страсбурзі не просто токсично, це набагато жорсткіше слово", - написала Геращенко.

Українській делегації вдалося внести поправку в резолюцію про невиконання резолюцій країнами-членами РЄ про фактичний контроль РФ на окупованому Донбасі.

"У резолюції по протидії гібридної війні і ВПЛ (внутрішньо переміщеним особам, - ред.) згадуються злочини РФ і причетність до всіх воєн на континенті: і реальних, і гібридних", - написала перший віце-спікер.

Нагадаємо, що Росія відмовилася виконувати рішення ПАРЄ навіть в разі повернення до складу Асамблеї.

ПАРЄ фактично визнала окупацію Донбасу Росією. Також Асамблея закликала РФ припинити постачання російських зброї, боєприпасів та вибухівки на український схід. Серед іншого ПАРЄ також ухвалила резолюцію про протидію російській пропаганді.

Дивіться також

ПАРЄ у 2015 році виключила Росію зі свого складу однією з найперших через агресію в Україні. Москва чинить тиск та припинила платити внески в Асамблею.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект