В Омароси величезний запас відео, аудіо, листів і sms на підтвердження її скандальних заяв про Трампа - джерело AP

18 серпня 2018, 20:44
1060
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Книга Омароси Маніголт-Ньюман "Схиблений: звіт інсайдера про Білий дім Трампа" з'явилася в книгарнях 14 серпня

Колишня співробітниця Білого дому Омароса Маніголт-Ньюман зберігає звуко- та відеозаписи, листування електронною поштою, sms та інші свідоцтва на підтвердження своїх скандальних заяв про президента США Дональда Трампа та його наближених - повідомило AP з посиланням на власне джерело.

Протягом останніх днів колишня помічниця лідера США опублікувала кілька таємно зроблених нею аудіозаписів розмов із президентом і його підлеглими, що викликало вкрай негативну реакцію з боку Трампа та членів його адміністрації.

При цьому Омароса дала зрозуміти, що на цьому не зупиниться. За даними джерела AP, на підході відеозаписи, листування електронною поштою та sms-повідомлення.

"Насправді у мене невичерпний запас, золоте дно мультимедійного матеріалу в підтримку всього того, що я написала в книзі й усього того, що я стверджую про Дональда Трампа", - сказала Маніголт-Ньюман.

"Пришелепкувата Омароса". Трамп прокоментував скандальні звинувачення екс-співробітниці Білого дому

44-річну Омаросу Маніголт-Ньюман звільнили зі скандалом з апарату Білого дому кілька місяців тому. 14 серпня надійшла у продаж її книга "Схиблений: Звіт інсайдера про Білий дім Трампа", в якій вона вкрай негативно відгукується про Трампа. Екс-співробітниця Білого дому, зокрема, звинувачує його в расизмі, а також стверджує, що президент ненавидить жінок, схильний до нарцисизму і не має кваліфікації, необхідної для того, щоб обіймати посаду очільника держави.

Маніголт-Ньюман заявила, що після того як вона пішла з Білого дому, їй запропонували контракт, який передбачає щомісячну виплату 15 тисяч доларів в обмін на мовчання, однак Омароса від нього відмовилася.