У Німеччині затримали можливого організатора постачання кокаїну з Аргентини до РФ - адвокат

2 березня 2018, 10:45
330
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

12 сумок з кокаїном знайшли в школі при посольстві РФ в Аргентині

У передмісті Берліна (Німеччина) затримали Андрія Ковальчука, який може бути організатором постачання великих партій кокаїну з Аргентини до Росії через дипломатичні канали.

Про це повідомив його адвокат Володимир Жеребенков, пише Радіо Свобода.

За його словами, поліція звернеться до суду за ордером на арешт Ковальчука.

Нагадаємо, 22 лютого аргентинські ЗМІ повідомили про виявлення в школі при російському посольстві в Буенос-Айресі 12 сумок з 389 кілограмами кокаїну.

Про знайдені наркотики розповів правоохоронцям російський посол Віктор Коронеллі ще в грудні 2016 року. Валізи з кокаїном позначили як дипломатичну пошту.

Після перевірки поліцейські підтвердили, що посольство використовували для відправки наркотиків. Після цього в Буенос-Айресі кокаїн замінили на борошно і встановили в речовині GPS-датчики. Сумки прибули до Росії, де правоохоронці відстежили, кому призначалася велика партія наркотиків. В Аргентині та Росії вже відбулись затримання в межах цієї справи.

22 лютого в своїй московській квартирі було заарештовано колишнього бухгалтера посольства Росії в Буенос-Айресі Алі Абьянова.

Ще одного фігуранта справи оголосили в розшук. Повідомлялося, що він проживає в Німеччині. ЗМІ писали, що його звуть Андрій Ковальчук, він - бізнесмен, який торгує дорогими товарами, такими як алкоголь, кава, сигари, і саме він очолював угруповання.

Російський МЗС через свого офіційного представника Марію Захарову повідомив, що контрабандою займалися "технічні працівники посольства", у яких не було дипломатичного статусу.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект