У Німеччині заборонили турецьке націоналістичне угрупування Osmanen Germania

10 липня 2018, 11:32
266
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Німеччині налічується близько 2500 членів Osmanen Germania

Міністерство внутрішніх справ Німеччини визнало поза законом турецьке націоналістичне формування Osmanen Germania BC, повідомляє DW.

Формування об'єднує рокерську групу, боксерський клуб і називає себе "братством". У заяві МВС, підписаній його головою Горстом Зєєгофером, йдеться, що "від клубу виходить серйозна загроза інтересам окремих осіб і широкої громадськості".

Заборона була введена з опорою на результати оперативно-розшукових заходів, початих у відношенні угруповання в середині березня.

Вранці 10 липня відбулись обшуки у членів Osmanen Germania BC в федеральних землях Рейнланд-Пфальц, Баден-Вюртемберг, Баварія та Гессен.

У МВС зазначили, що діяльність угруповання суперечить закону, який регулює порядок створення і права громадських об'єднань в Німеччині. Під заборону підпали і всі регіональні відділення Osmanen Germania BC, яких в ФРН не менш ніж 16.

"Ті, хто відкидає верховенство закону, не можуть чекати від нас поблажок", - пояснив Зєєгофер.

Як пише DW, Osmanen Germania BC давно перебувала в полі зору німецької влади. Загалом у організації - близько 2500 членів у всій Німеччині.

За даними поліції, член правлячої в Туреччині Партії справедливості та розвитку (ПСР) і довірена особа президента Реджепа Ердогана Метін Кюлюнк передавав керівництву клубу гроші - безпосередньо або через посередників. За це боксери-любителі мали переслідувати курдів і опонентів Ердогана, які проживають у Німеччині.