У Німеччині з кінця травня запровадять перші обмеження на в'їзд дизельних машин

24 травня 2018, 02:22
1003
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нові правила мають набути чинності з 31 травня поточного року

У Гамбурзі наприкінці травня першим серед німецьких міст вводять обмеження на в'їзд автомобілів із дизельними двигунами, повідомляє DW з посиланням на міське відомство з питань навколишнього середовища.

Заборона на в'їзд торкнеться всіх легкових автомобілів із дизельними двигунами, що не мають екологічного стандарту Євро-6, і всіх вантажівок без IV стандарту.

Згідно з повідомленням, для старих дизельних легкових і вантажних автомобілів закрита ділянка довжиною 580 м. На ній встановлені відповідні попередження та дорожні знаки. На іншій ділянці, довжиною 1,6 км, заборонено проїзд тільки вантажних автомобілів, які не виконують норму вихлопу.

Під заборону на проїзд по першій ділянці підпадуть майже 170 тис. зареєстрованих у Гамбурзі легкових авто, що не відповідають сучасним нормам.

Як зазначається, обмеження не діють для людей, що живуть на цій ділянці, і їхніх гостей, автомобілів технічних і рятувальних служб, а також таксі.

Нові правила мають набути чинності з 31 травня поточного року. Усього планується виставити 49 заборонних знаків і 55 знаків, які будуть попереджати водіїв автомобілів із дизельним двигунами про необхідність вибрати інший маршрут.

Нагадаємо, в лютому Вищий німецький суд ухвалив, що міста країни можуть заборонити використання дизельних транспортних засобів в інтересах екології.