В Німеччині прокуратура вимагає 2,6 роки ув'язнення для екс-голови Porsche

19 лютого 2016, 14:19
Прокуратура Штутгарта наполягає на вирок в 2,6 роки тюремного ув'язнення для колишнього голови правління автомобілебудівної компанії Porsche Венделіна Відекінга

Крім того, колишнього фінансового директора Хольгера Хертера, який також звинувачується в ринкових маніпуляціях, прокуратура вимагає засудити на 2,3 роки позбавлення волі, передає DW.

Відео дня

Сторона звинувачення також вимагає стягнути грошові штрафи: з кожного підсудного - у розмірі мільйона євро, а також у розмірі 807 мільйонів євро - з холдингу Porsche SE.

Земельний суду Штутгарта почав судовий процес у справі Відекінга і Хертера в кінці жовтня 2015 року.

На думку звинувачення, колишні голова і фіндиректор Porsche в 2008 році неодноразово виступали із завідомо неправдивими заявами, які вводили в оману акціонерів та інвесторів.

Зокрема, вони заперечували, що компанія має намір встановити контроль над великим німецьким концерном Volkswagen, в той час як, за версією слідства, штутгартська фірма насправді прагнула придбати 75 відсотків акцій VW.

Спроба підпорядкувати собі автогіганта з Вольфсбурга виявилася невдалою - в результаті фірма Porsche перетворилася в дочірнє підприємство Volkswagen.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Porsche позбулася половини чистого прибутку через скандал з Volkswagen.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X