У Німеччині посилили законодавство щодо надання притулку

0 коментувати
У Німеччині суттєво посилила міграційне законодавство

У Німеччині суттєво посилила міграційне законодавство

Німецький бундестаг прийняв пакет законів, який посилює міграційне законодавство

Зокрема, нове законодавство передбачає прискорення розгляд прохань про притулок, а також обмеження можливості біженців на возз'єднання з членами їх сімей, повідомляє DW.

Прискорення процедури розгляду прохань торкнеться деяких груп біженців, у тому числі з так званих країн безпечного походження. У майбутньому їх передбачається розміщувати в окремі гуртожитки, де прохання будуть розглядатися на місці. Таких біженців торкнуться і обмеження на переміщення по території Німеччини.

Обмеження на возз'єднання з членами сімей строком на два роки торкнеться, серед іншого, людей, які мають право на так звану субсидіарну захист в Німеччині, в першу чергу сирійських біженців.

Крім того, будуть значно полегшені умови для депортації мігрантів, особливо, правопорушників. У разі порушень правил перебування в країні буде вводитися ряд санкцій, зокрема, відмова у видачі допомоги чи про відмову у визнанні статусу біженця. Також вводиться часткова доплата з особистих коштів біженців за участь в інтеграційних курсах.

Як відомо, згідно з даними Міжнародної організації з міграції, з початку 2016 року в Європу прибуло більше 100 тисяч мігрантів.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: