У Німеччині через авіабомбу часів Другої світової війни евакуювали 26 тисяч осіб

8 квітня, 23:02
333
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

До проведення операції було залучено більше тисячі спеціалістів

У німецькому місті Падерборн у зв'язку з операцією зі знешкодження авіаційної бомби часів Другої світової війни вагою у 1,8 тонни евакуювали близько 26 тисяч мешканців. Про це повідомляє DW

На час розмінування в місті була огороджена територія радіусом 1,5 км. Під евакуацію підпали дві лікарні, кілька будинків для людей похилого віку, університет і частина історичного центру. Це найбільша евакуація жителів міста за весь післявоєнний час.

Ще в двох лікарнях людям довелося переміститися на безпечну територію. При евакуації загинув літній пацієнт однієї з лікарень, що страждає від важкого захворювання.

До проведення операції було залучено більше тисячі співробітників пожежної служби, поліції та інших фахівців. Як повідомляє поліція Падерборна, були задіяні сотні правоохоронців – в тому числі із сусідніх міст Бохум і Мюнстер.

Бомбу вагою у 1,8 тонни виявила в саді свого будинку сім'я, що проживає в центрі Падеборна. Бомба, начинена 1,5 тонною вибухівки, розташовувалася на глибині 80 см від поверхні землі.

Головне

Світ/Країни

17 грудня, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися