У Нідерландах уряд визначився з кандидатурою нового міністра закордонних справ

5 березня 2018, 19:58
95
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Стефан Блок (ліворуч) є давнім соратником прем'єра Рютте

В уряді Нідерландів у понеділок, 5 березня, оголосили про намір призначити колишнього міністра юстиції Стефана Блока очільником МЗС, який має замінити Хальбе Зійлстру.

Попередник Блоку був змушений піти у відставку минулого місяця після того, як визнав, що збрехав про цитату президента Росії Володимира Путіна, яку він нібито чув під час приватної зустрічі.

Про це передає Reuters.

Блок планував піти з політики після роботи в Мін’юсті. Також майбутній новий очільник зовнішньополітичного відомства Нідерландів є давнім соратником прем’єра країни Марка Рютте, який очолює уряд вже три терміни поспіль.

Зазначається, що Блок хоча й очолював парламентську фракцію правлячої Народної партії за свободу і демократію (ВСД), однак досвіду роботи на міжнародній арені він не має.

Нагадаємо, Зійлстр подав у відставку 13 лютого після визнання своїх неправдивих слів.

Зійлстра, згадуючи слова Путіна в минулому заявляв, що той 11 років тому нібито говорив: про "Велику Росію, до складу якої повинні увійти - Росія, Білорусь, Україна і країни Балтики".

Він пояснював, що сам безпосередньо цього виступу Путіна не чув, однак йому про них говорили очевидці. Міністра все ж відправили у відставку.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект